ד"ר מיכל בן צבי זומר – פסיכולוגית קלינית מומחית

כמה מילים על ד"ר מיכל בן צבי זומר – פסיכולוגית קלינית מומחית

ד"ר מיכל בן צבי זומר בעלת ניסיון של כ-5-10 שנים.

מתמחה בטיפול במבוגרים עם הפרעות חרדה (חרדה כללית, פוביות, הפרעת דחק פוסט טראומטית, הפרעת פאניקה, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית).
כמו כן, בעלת נסיון רב והתמחות בטיפול בנשים המתמודדות עם קשיים בתחומי הזוגיות, הקריירה ושינויים במעגל החיים (לידה, טיפול בהורים מבוגרים ועוד)
התמחות משנה- טיפול בהפרעות אכילה.

השכלה \ הכשרה:
דוקטורט בפסיכולוגיה מאוניברסיטת Fairleigh Dickinson בניו גרז'י, ארצות הברית. תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב.
התמחות בבבית חולים של אוניברסיטת ניו יורק, מרפאת חרדה באוריינטציה התנהגותית קוגנטיבית.
עבודה עם נשים עם הסטוריה של התעללות מינית ושימוש בסמים בבית חולים סנט לוק במנהטן, ניו יורק.

אני מאמין ואודותי:
טיפלתי בעשר השנים האחרונות במגוון רחב של מטופלים, מאלו שמנהלים חיים עצמאיים מלאים, ומחזיקים במשרות יוקרתיות, ועד אלו הזקוקים לאשפוז ומהווים סכנה לעצמם או לאחרים. ההכרות עם מגוון רחב של אינדיווידואלים והשוני בצרכים הטיפוליים שלהם, הבהירה לי את החשיבות שבהתאמת סוג הטיפול לאדם היחיד והמיוחד הפונה לעזרה. כיום אני עובדת בגישת טיפול אינטגרטיבית אשר משלבת גישות פסיכודינמיות, עם טיפול התנהגותי-קוגנטיבי, וטיפול פמיניסטי. בנוסף לכך, אני משתתפת באופן קבוע בכינוסים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומעודכנת בספרות המקצועית המתפרסמת בישראל ובעולם, מה שמאפשר לי להציע את הטיפול המועיל ביותר עבור כל מטופל. פסיכולוגיה היא תחום משתנה ומתחדש, והמחקר הקליני מאפשר להתאים סוגי טיפול לצרכיו של המטופל. התאמה זו מונעת בזבוז של זמן וכסף על טיפול לא מתאים ואני רואה בה מחויבות אתית.

כניסה לאתר

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים