אתי הרטוך – טיפול פרטני וקבוצתי

תקציר אודות אתי הרטוך – טיפול פרטני וקבוצתי
תחום התמחות:
מטפלת ומאמנת פרטנית, קבוצתית ומשפחתית. שיטות טיפול NLPו-EMDR בשפות עברית ואנגלית.
התמחות בטיפול במצבי טראומה וחרדה.
חרדת מבחן, תפקוד לימודי חברתי וכלכלי התמודדות עם מצבי לחץ, דכדוך,
תקיעות, חוסר אנרגיה, דימוי עצמי הנחיית קבוצות.

השכלה \ הכשרה:

הנחיית קבוצות בשילוב אמנויות- MA, אוניברסיטת לסלי.

ייעוץ חינוכי- BA, אוניברסיטת תל-אביב.

NLP -רמת Post-Master, American Board Of NLP

EMDR  טיפול בטראומה וחרדה, EMDR-HAP.

אימון אישי ומשפחתי, גומא.

שנות ניסיון:
10-20

אני עוסקת בטיפול ואימון פרטני וקבוצתי. יש לי רקע בייעוץ חינוכי ושנים רבות של ניסיון בעבודת טיפול, אימון והנחיית נוער, בוגרים ומשפחות.

אני מאמין ואודותי:
אני מאמינה ביכולתם של אנשים להתפתח וליצור שינויים חיוביים מתוך מודעות עצמית. אני מאמינה שאנשים הם הרבה יותר מימה שהם חושבים ומרגישים שהם כשעבודת מודעות מעלה את יכולתם של אנשים להתחבר לכוחות הגלומים בהם. אני מאמינה בחשיבות של החיבור והביטוי לרגש. היכולת לחוות רגשות טובים ונעימים גלומה ביכולת ובאומץ שלנו להתחבר ולחוות רגשות קשים ולא נעימים. יש בכל אדם הצורך להתפתח ולמצוא משמעות לחייו אך לעיתים תפיסות ואמונות יכולות לחסום את הדרך וליצור רגשות בולמים. חוויות עבר שליליות (טראומות) מהדהדות בתוכנו ומשפיעות על רגשותינו ועל הדרך שבה אנו חווים את ההווה ופועלים בהווה. רגש בולם נפוץ הוא רגש הפחד. פעולות שאנשים לוקחים מתוך פחד אינן תמיד פעולות מקדמות. יש חשיבות רבה למודעות לפחדים שלנו ולהתמודדות עם הפחדים מתוך חווית הפחד ולא מתוך התעלמות ממנה.
הייחוד שלי:
בעבודתי, אני משלבת טיפול ואימון מה שיוצר עבודת עומק ברובד הרגשי, מחשבתי ופיזי, בשילוב עם מבניות והצבת יעדים. אני עוסקת בטיפול פרטני וקבוצתי עם ילדים מגיל 8, נוער ובוגרים. יש לי כלים רבים לעבודה טיפולית ואימונית מתחום ה-NLP, EMDR, פסיכודרמה ואומנויות דבר המאפשר לי להתאים את עצמי לצרכי האדם או הקבוצה איתם אני עובדת.
טיפלתי בנוער ובוגרים שחוו חוויות טראומטיות, חרדה, חרדת מבחן, לחצים, תחושת תקיעות וחוסר אנרגיה, דכדוך, קשיים בתפקוד לימודי וכללי, קשיים חברתיים, בטחון והערכה עצמית נמוכים.
קיימתי סדנאות להורים לבני נוער, סדנאות לבני נוער להתמודדות עם חרדת מבחן, בניית זהות עצמית, הרגלי אכילה ומיומנויות חברתיות.
יש לי קליניקה במושב גבעת ניל"י ובנוסף, אני בונה קבוצות הורים ומתבגרים בהתאם לצרכי הקבוצה.

טלפון נייד:
0549537366

אימייל:
[email protected]

האתר שלי:
www.inout.org.il

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים