נועה פרלמן-קיפר – פסיכולוגית קלינית

תקציר אודות נועה פרלמן-קיפר – פסיכולוגית קלינית

נועה פרלמן-קיפר, פסיכולוגית קלינית מומחית
בעלת ותק של 13 שנה בטיפול.
בוגרת המגמה השיקומית קלינית באוניברסיטת בר-אילן.
עובדת עם מבוגרים, מתבגרים.
בנוסף, עובדת עם אנשים המתמודדים עם מחלות נפשיות (סכיזופרניה, הפרעה ביפולארית, דיכאון). אני בעלת ניסיון רב בתחום השיקום הפסיכיאטרי ויכולה לסייע לאנשים/משפחות  בליווי ותמיכה בתהליכים הרבים הכרוכים במחלה – הכרה מול מוסדות המדינה והמערך השיקומי הקיים, טיפול באדם ומשפחתו.

עובדת בקליניקה פרטית בקבוץ עינת וכן כמלווה מקצועית של מתמודדים בבריאות הנפש בפרוייקט שיקומי "דרך הלב".

קצת אודותיי ועל ה"אני מאמין" שלי –
אני פוגשת בעבודתי אנשים מקשת מגוונת – אנשים שמתמודדים עם רגשות של מועקה וסבל הנוגעים לערך-עצמי נמוך, קשיים בזוגיות, הסתגלות חברתית, הרגשת זרות וחוסר שייכות, חוסר אנרגיה, דיכאון, נשים המתמודדות עם קשיים סביב היריון ולידה ועוד.
אני מטפלת בגישה פסיכודינמית קלאסית, החוקרת את נפש האדם על רבדיה הגלויים והסמויים תוך הקשר תמידי לאויר אותו נשמנו בבית ילדותינו והחוויות אותן עברנו במהלך חיינו ואופן השפעתן על זהותינו כיום.
מאחורי החזות החיצונית של כל אדם, מסתתר מסע/משא חיים מורכב ולרב מפרך.
אני רוחשת כבוד רב לאדם שמוכן להיפתח מולי ולהכניס אותי אל תוך עולמו, מתוך אמונה משותפת שיחדיו יעמיק את ההיכרות שלו עם עצמו, עם נטיותיו, עם השחזורים שעושה בחייו ועם המניעים לכך. תהליך זה מבסס אצל האדם את היכולת לזהות את רצונותיו, מאווייו, כשרונותיו כמו גם מגבלותיו. מתוך ידיעה מתגברת זו, הוא מכיר בקיומו החיוני במציאות חייו ויוצא מחוזק יותר אל העולם. בעיניי, זהו "המעיין ששמו אדם" (יעקב פראנקל).

טלפון נייד:
050-3772140

אימייל:
[email protected]

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים