ציון בודאי – מגשר משפחה מוסמך ויועץ זוגי

תקציר אודות ציון בודאי –  מגשר משפחה מוסמך ויועץ זוגי 

תחום התמחות:
ציון בודאי – מאבחן זוגיות, יועץ זוגיות ומגשר משפחה מוסמך
המשך הזוגיות נשען על  אבחון זוגיות:

* לפני מיסוד הקשר הזוגי
* במהלך הקשר
* לקראת סיום הקשר הזוגי

לאחר האבחון ייבדק אם יש צורך בטיפול זוגי או בגישור זוגי ועריכת הסכם הגירושין ע"י מגשר משפחה מוסמך
ציון בודאי הינו מגשר משפחה מוסמך ויועץ זוגי עם ניסיון רב בתחומים:

רוווקות מאוחרת, מניעת משברי נישואין, גירושין, דיכאון,  הדרכת הורים, העצמה אישית, הפרעת התנהגות, מצבי משבר, ייעוץ פרטני/זוגי/ משפחתי. מיומנויות חברתיות, הפרעת קשב וריכוז, שיפור כישורי למידה לתלמידים ולסטודנטים, תרפיה בעזרת כתיבה.

השכלה \ הכשרה:
ציון בודאי, מרצה לשעבר באונ' בן-גוריון ובשתי מכללות, דוקטורנט, מגשר משפחה מוסמך ויועץ זוגי עם תעודות הסמכה מטעם אונ' בר-אילן, מכללת ת"א, ינ"ר, גבים- האונ' העברית. חבר פעיל בינ"ר (יועצי נישואין רבניים). אהובה בודאי מרצה באונ בר-אילן,   MA(נשואים עם ילדים ונכדים) טיפול במשחקים, NLP תעודת מאסטר , שתי תעודות COACHING

שנות ניסיון:
10-20

אני מאמין ואודותי:
"כישור" המכון לכישורי זוגיות מתייחד בכך שהוא מטפל הן בתחום גירושין והן בתחום ייעוץ זוגי. כאן המקום להתלבטויות שלך בזוגיות במהלך הנישואין לפני הנישואין ולקראת סיום קשר זוגי.
ציון בודאי מקבל פונים רבים דתיים, חילונים,  ביניהם המוגדרים "רווקות מאוחרת" לאבחון העכבות לקראת הזוגיות הנכספת. יש גם "שידוכים" מתאימים ללא תשלום.

הערות:
ציון בודאי מרצה, מנחה, יועץ, דוקטורנט, חבר הנהלה בתנועה לשלום ושוויון בין המינים, יו"ר התנועה לגבריות חדשה לפני היו"ר הנוכחי ד"ר חן נרדי-המטפל הזוגי.
אהובה בודאי מרצה, מטפלת במשחקים, MA, מאמנת זוגית, אפשר לקבוע טיפול זוגי/משפחתי משותף CO עם שנינו.

מדוע  ציון בודאי?
כי יש לו "שני כובעים":
גם מי שמגיעים להסכם גירושין נשאלים אם ציון בודאי יכול לחבוש קודם את כובע המטפל הזוגי, רבים הזוגות ששוכחים במפגש הרביעי ואילך שמעיקרא הגיעו להתגרש!
ייעוץ זוגי נועד גם למניעת משברים וגם להפיכתם למקור לצמיחה, ללידה של זוגיות שונה (משבר זוגיות>משבר לידה). ייעוץ זוגי  נועד להקניית כלים יעילים להתמודדות מול משברים זוגיים
ייעוץ זוגי – רק אצל מטפלים מומחים

אבחון זוגיות- ציון בודאי מאבחן מתי בעיות זוגיות חוזרות הן "פתירות", ומתי הן מרמזות  על "אי התאמה".
נלמד כיצד ניתן להימנע ממאבקי כוחות בכל עניין ובעיה.
תהליך ייעוץ זוגי (או בשמו האחר טיפול זוגי), נועד לאפשר לזוגות ויחידים לאבחן  קשיים  בשלבים שונים של הקשר הזוגי.
לרוב מדובר בתהליכים קצרי מועד.
פתיחות והקשבה פעילה לבה"ז עם הרצון לקבל ביקורת בונה, להעביר ביקורת מתוך אמפתיה וכמובן לקחת אחריות אישית על הקשיים ונקודות התורפה –  שיפור במידת הכבוד ההדדי הקיים בקשר, ביכולת לבקש ולקבל סליחה , במידת החמלה, והאמפתיה ועוד.  להתמודד עם מצבי משבר, ואף לצאת מהם עם תובנות, הבנות והתבוננות רחבה ועמוקה יותר על החיים בכלל והקשר הזוגי בפרט.
מדוע לפנות עכשיו?
יש תחושה שהבעיות אינן נפתרות, נוצר ריחוק, הקשר אינו מוביל לתוצאות הרצויות זה אומר שיש לפנות לגורם מקצועי-אובייקטיבי בשביל ללבן ולפתור בעיות בסביבה בטוחה ודיסקרטית.  לבחון את ההסיטוריה האישית והזוגית כדי להציע כלים חשיבתיים, התנהגותיים בדרך לשינוי הרצוי.
פניות רבות לייעוץ זוגי מתבצעות על ידי אחד מבני הזוג, כאשר האחר מתנגד לתהליך. לעתים קרובות בן הזוג  שמסרב בתחילה להיות מטופל , משתלב בהמשך התהליך עם זאת בזוגיות כמו במערכות אחרות, שינוי ב"כלי" משחק אחד משפיע כמו דומינו על המערכת כולה. אין סיבה שהתנגדות של אחד הצדדים תותיר את הצד האחר חסר אונים ושבוי במצב של תקיעות.
חשוב שטיפול זוגי ומשפחתי ינתן ע"י מומחים – מטפלים ויועצים מוסמכים ומוכרים.
מערכת הציפיות שלנו לשינויים מצד בן-הזוג  גורמת לקשיים בזוגיות יותר מבן הזוג עצמו.

"זוגיות עובדת אינה אובדת" :ציון בודאי.
הטיפול הזוגי  בנוי על שיטה חדשנית הקרויה שיטת "העבודה" – מושג שמשתמש בו גם הרב אבינר במאמר זוגיות.
התהליך שתעברו יגלה לכם באופן חד וברור שמערכת הציפיות שלכם מבן הזוג היא פשוט פנטזיה שבניתם לעצמכם ( הוא ישתנה …). זו רק פנטזיה  משלוש סיבות: 1. גם אם נקבל בדיוק מה שרצינו לא נהיה מאושרים ובהמשך נמצא משהו "חדש" שמפריע לאהבה. 2. במציאות  בני הזוג  לא משתנים לפי רצונותינו. 3.  החיים דינמיים, היום בה"ז ממילא  שונה בהכרח מבה"ז שקיבלת בתחילת הקשר ובהמשכו.
עליך לבנות אפוא דינמיקה חדשה לזוגיות, לא מתוך מקום של תסכולי פנטזיות, הזדקקות ותקוות והבטחות שווא, אלא ממקום של חופש, שוויון, בגרות ועצמאות.
סדרת מפגשי זוגיות  אורכת בממוצע 5-10 מפגשים בני שעה וחצי, התהליך הייחודי שתעברו   PAIRS (ציון בודאי מבוגריה המצטיינים של האסכולה ומתומכיה באונ' בר-אילן בהנחיית ד"ר זאב אפל המטפל הזוגי) כאסכולה פותח בארה"ב ונוחל הצלחות ברחבי העולם. ציון בודאי מתמחה גם בגישת גשטאלט לטיפול בנושאי משפחה וזוגיות ובנושאים אחרים.
עלויות:
2 מפגשי היכרות בני  שעה וחצי כ"א-   1000 ש"ח
1000 ש"ח לפגישה חד פעמית בת שעתיים, 4000 ש"ח לסדרה של 5 מפגשים.

אפשרות למנוי חודשי/שנתי להתייעצויות תכופות במייל וסמארט-פון מכל מקום.
אפשרות להתייעצות בזמן-אמת כאשר פורץ ריב ורוצים לנהל אותו בשיטת PAIRS.

לסמס "יעוץ" ל 054-4434195 הודעה במייל האישי שלי [email protected]    או מייל ל-"זוגיות": [email protected] ואשוב אליך

כתובת:
"כישור" המכון לכישורי זוגיות / הזיתים 29 גבעת שמואל

טלפון נייד:
054-4434195

אימייל:
[email protected]

 

 

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים