אורן משען – טיפול אישי זוגי ומשפחתי

פרטים אודות אורן משען  –  טיפול אישי זוגי ומשפחתי 

תחום התמחות:
טיפול בבעיות במשפחה ובזוגיות, הדרכת הורים, טיפול בבעיות אלימות, בהתמכרויות (סמים, אלכוהול ומין), התמודדויות עם משברי חיים, פוסט-טראומה, הפרעות אכילה, בריאות הנפש, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות במיניות ובזהות המינית, טיפול בנפגעות ובנפגעי תקיפה מינית, התמודדות ועיבוד אבל ואובדן, התמודדויות עם לקויות למידה, בעיות קשב וריכוז, טיפול בתפיסה עצמית שלילית ועוד…

השכלה \ הכשרה:
עובד סוציאלי _M.S.W
פסיכותרפיסט
מטפל זוגי ומשפחתי
מנחה קבוצות
מטפל  בהתמכרויות
מטפל באלימות במשפחה

מטפל בנפגעות ובנפגעי תקיפה מינית
מטפל בקטינים ונערים פוגעים מינית

 

אני מאמין אודותי:

"מסע של אלף קילומטרים מתחיל בצעד אחד" (לאו דזה- פילוסוף סיני)
מזל טוב, לקחת על עצמך אחריות לעשות את הצעד הראשון בשיפור איכות החיים שלך או של הזוגיות והמשפחה שלך.

הטיפול הוא למעשה סדרה של שיחות. אין נוסחה פשוטה לעזור לאנשים אבל יש מספר אלמנטים הדרושים לכך: אווירה של קבלה, בטחון וכבוד בכדי ליצור מענה ופתרונות בעלי משמעות לבעיות וקשיים בחיים.

אנשים רבים חווים בחייהם חוויות שיכולות לגרום לחרדה ולמצוקה רבה. בזמנים כאלה מערכות היחסים שלהם עלולות להשתבש והשקט והשלווה (אישית, המשפחתית והחברתית) שלהם מופרעת. הדבר יכול להתרחש באופן אקראי, למשל אחרי מחלה, פיטורים, פרידה או שינוי במהלך מחזור החיים כמו הגעה של תינוק או התבגרות של ילד והצורך שלו בעצמאות.
החרדה והלחץ יכולים להפר את האיזון המשפחתי ולפעמים ישנו צורך בגורם חיצוני, כפסיכותרפיסט או מטפל זוגי ומשפחתי בכדי להקל על כך.

אני מביא מערך של הכשרה וניסיון לעבודה שלי:
פסיכותרפיה דינמית, טכניקות קוגניטיביות התנהגותיות (C.B.T), הכשרה בטיפול בזוגות ומשפחות, טיפול בהתמכרויות (סמים, אלכוהול ומין), טיפול באלימות במשפחה ואלימות של ילדים ובני נוער, טיפול בנפגעי ונפגעות תקיפה מינית ועוד ועוד…

טלפון נייד:
052-3345616

אימייל:
[email protected]

אתר:
http://www.oran-mishan.co.il/

 

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים