עמי אהלי – מטפלת משפחתית וזוגית

עמי אהלי – מטפלת משפחתית וזוגית

שמי עמי (עמליה) אהלי ואני פסיכולוגית הרשומה בפנקס הפסיכולוגים ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת.
ברשותי תואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן כמו גם תעודה בלימודי טיפול משפחתי וזוגי מאוניברסיטת תל-אביב , וכן הנני בעלת תעודת הסמכה מהאגודה הישראלית המסמיכה מטפלים זוגיים ומשפחתיים.
את תקופת הסטאג' שלי עשיתי ביחידה לטיפול משפחתי בבית החולים "שניידר", במחלקת הרווחה של עיריית מודיעין ובמרכז לטיפול במשפחה בתל-אביב.
במהלך השנים כתבתי מדור שאלות ותשובות במקומון וכן פרסמתי מאמרים מקצועיים רבים בעיתונים שונים.
מזה שנים רבות אני פוגשת בקליניקה שלי ברחוב נחל זהר במודיעין, אתכם.
לעתים מדובר בחברה שלכן , לעתים בזוג העומד לפניכם בתור בקניות בסופר ולעתים זהו הבן של השכן מהדלת ממול.
לכולם מכנה אחד משותף: כולם אנשים רגישים, בעלי מודעות עצמית מפותחת ובעלי שאיפה לאיכות חיים טובה יותר מכפי שיש להם כיום. אנשים אלה באים אליי לקליניקה כדי שאלווה אותם במסע.

לא סתם אני מגדירה זאת כמסע. על פי השקפתי, בתור מטפלת ניתנת לי הזכות והאחריות ללוות אתכם במסע לשיפור ההרגשה שלכם, להבנה טובה יותר של המניעים שלכם ולבניית יחסים עם הסובבים אתכם כך שיהיו יותר לשביעות רצונכם. במהלך הטיפול אנו יוצאים ביחד אל דרך משותפת בה לעתים אתם מובילים ולעתים אני וביחד , מתוך אמפתיה, רצון אמיתי שלי להיטיב איתכם וניסיון מקצועי אנו מתקדמים אל עבר המטרות שהצבתם לעצמכם. במהלך השנים התמקדתי בטיפול בזוגות .

אם בכאלה שנקלעו למשבר או שמתלבטים לגבי המשך דרכם הזוגית ואם בכאלה שרוצים לעבוד על הקשר מתוך ראיית הזוגיות כאבן יסוד שמשפיעה השפעה הדוקה על בריאותנו הרגשית ועל התפקוד היומיומי שלנו. אוכלוסיה אחרת עימה אני מרבה לעבוד ומוצאת בכך סיפוק רב, הינה אוכלוסיית המתבגרים והבוגרים הצעירים , אותה אני מגדירה כהחל מילדים בכיתה ז' ועד לבוגרים בשנות העשרים שלהם.
שאלות של זהות ובלבול בתחומים שונים, מאפיינות בתקופתנו חתך גילי רחב וכולל הרבה יותר מזה שלו היינו רגילים בעבר.
האוריינטציה הטיפולית שלי (גם במקרה של טיפול בפרט) הינה תמיד משפחתית. כוונתי הינה ראית האדם בהקשר רחב ומורכב הרבה יותר מאשר כיחיד שכל התנהלותו הרגשית מושפעת מהקורה אותו בתוכו בלבד. כמו כן ,אני מקורבת לזרם הנרטיבי בטיפול משפחתי (שעל מייסדיו נמנה מייקל וויט) המאמין בכוחות שבאדם ובחיפוש אחר צמיחה והעצמה ולא בהתעכבות בלעדית על הכואב, המונע והמתסכל.

במידה ותרצו להגיע אליי לטיפול,
אשמח אם תצרו עימי קשר

בטלפון 050-5597690

או דרך כתובתי האלקטרונית: [email protected]

 

צוות האתר ריכז במיוחד עבורכם 5 סעיפים שחשוב לבחון לפני בחירת מטפל מתאים